piątek, 27 lutego 2015

obrazek ;)

Cześć !!
Ostatnio opuściła mnie wena twórcza...jakieś takie te dni nijakie :( 
Męża nie było kilka dni, mały urwis się rozchorował i całe dnie na rączkach mógłby być...
i czasem bywa trudno tak w ogóle, ale wszystko mija :)) Zawsze :) Złe dni mijają jak i te dobre (jeszcze szybciej niż te złe) dlatego Kochani doceniajmy życie, to że nie głodujemy, że mamy ciepłe domy, mieszkania, ......że możemy sobie pozwolić nawet na swoje hobby. 
(nie wiem co mnie tak naszło na takie przemyślenia)
I nie zapominajmy mówić Kocham :) Przecież to takie miłe :)


"Nie spiesz się, nie zamartwiaj. Przybyłeś na ten świat jedynie z krótka wizytą. Dlatego nie zapomnij schylić się i powąchać kwiaty" Walter Hagen


"Między domem a pracą są małe zakamarki szczęścia: ptak, ogród, przywitanie sąsiada, uśmiech dziecka, kot wygrzewający się w słońcu..." Pam Brown


Robiłam mnóstwo zdjęć i nic nie chciało wyjść. Jak nie za jasne to za ciemne, to niewyraźne i tak oto wkleiłam Wam różne wersje :) Dlatego tyle takich samych fotek :))
To już wystarczy tych zdjęć... Tego mojego obrazka. A powstał on z bardzo popularnego wzoru serwetkowego, przyklejonego do podobrazia (takiego na tekturze - nie wiem jak to się nazywa). Domalowane tło, cienie, transfer napisów, trochę pochlapane... i jeszcze doklejone serduszko :)) 
Ramka  - zwykła, biała i nie pasowała mi do niczego, więc postanowiłam dodać ją do obrazka. Na początek ciemna farba, gdzie nie gdzie spękacz jednoskładnikowy i troszkę esów floresów z pasty strukturalnej, no i następna farba. Oczywiście papier ścierny też poszedł w ruch :) I kolejne maźnięcia farbą ;) 
Starczy tego pisania - jak na mnie to wiecie - rozpisałam się strasznie ;)
Pracę zgłaszam na wyzwanie do Gosi KLIK

Pozdrawiam wszystkich !! Przytulajcie się i uśmiechajcie :) 

4 komentarze:

Ślicznie dziękuję za wszystkie komentarze :)