czwartek, 2 kwietnia 2015

mały flakonik

Cześć :)

Moja mama dała mi niedawno mały okrąglutki słoiczek z prośbą, żeby go jakoś ozdobić. Chciała taki mały flakonik ;) Więc taki powstał. Dodałam mu kawałek koronki, którą dobrze zalakierowałam, więc chyba nic jej nie będzie (w razie kontaktu z wodą). Jakby co to zrobię jej nowy - może ładniejszy...bo ja nigdy ze swoich prac nie jestem w pełni zadowolona. A może nie mam jednak do tego zbytniego talentu.. nie wiem ;) 

W każdym bądź razie nic już nie piszę, tylko wklejam zdjęcia:Oj tak na szybko te zdjęcia, ale takie przeziębienie mnie złapało (nos, zatoki zawalone), że nic mi się nie chce...a do świąt trzeba się szykować..Na dodatek mój tato w szpitalu, co prawda jutro go wypisują, ale ja nie wiem jak to będzie, bo on wcale nie może chodzić. ma dwie (albo już trzy) przepukliny w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym i SZCZERZE to w takim stanie jak go przyjęli - to w takim samym go wypisują - tak teraz działają szpitale.. Jakoś nie czuję w tym roku, że w ogóle święta się zbliżają. 

Mam nadzieję, że u Was jest super świątecznie, a zdrówko dopisuje :)) 
Życzę Wam
Wesołych, radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju i serdecznych spotkań w gronie rodzinnym ! 

BUZIACZKI !

3 komentarze:

  1. flakonik śliczny życzę zdrowia i mimo wszystko radosnych pogodnych świąt

    OdpowiedzUsuń
  2. Flakonik bardzo ładny! :) Ja ze swoich prac też nigdy nie jestem do końca zadowolona ;) mimo wszystko życzę zdrowych i wesołych świąt :)

    OdpowiedzUsuń

Ślicznie dziękuję za wszystkie komentarze :)